#1 2012-02-06 11:06:39

Gumiś

Początkujący

8935692
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 2
Ulubieniec z Big Bang: G-Dragon

Ohayo !

Cześć ! Mam na imię Gabrysia. Na forum trafiłam przez przypadek, ale długo szukałam tego forum. Oprócz Big Bang słucha jeszcze masę innych zespołów. Nie tylko Koreańskich , ale i Japońskich ^^ Jestem E.L.F.'em i B2UTY. Manga, anime ? Jak najbardziej. Nie kręcą mnie osoby przesłodkie , alb osoby typu Siwon z Super Junior. Oglądam dramy, czytam czasami yaoi, lubię czytać opowiadania i sama również pisze jedno(nie wiem czy z tego nie wyjdzie yaoi , ale trudno). Nie jestem molem książkowym i lubie pakować sie w tarapaty, lubie mieć problemy i szukam wielu przygód. Uwielbiam sport, darze wielką sympatią osoby, ktore tolerują to , że jestem psychofanką Azji xD współczuje osobom ktore wytrzymują ze mna jak nawijam o tym. Oopss ! Chyba za bardzo się rozpisałam, ale to chyba nic. Lubię pisać xD Nie lubię osob, ktore sie czepiają np. o moja ortogrefie i ktore są strasznie upierdliwe. Jedna Uwaga ! Potrafie być agresywna. Lepiej uwaga xD Żartuję. xD
Uups ! Prawie bym zapomniała , uwielbiam mieszać żelki z chpisami i jogurtami xD I najwięce gadam o Azji xD To chyba tyle z moje strony ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plolejek lawendowy superkreskowki.pl chart afgański sprzedam